16.09.2012Elektrobiblioteka

Ostatnio wszędzie huczy o Elek­trob­ibli­otec­e. Nie dziw, bo jest to imponujący projekt, trzeba zaznaczyć wykonany przez Polaka- Waldka Węgrzyna. Powstał jako praca dyplomowa o tym samym tytule, w której autor rewolucjonizuje klasyczną drukowaną książkę.

Elek­torb­ibli­otek­a to projekt, który pokazuje jak tradycyjna książka zmienia swoje pierwotne oblicze poprzez interfejs, stając się cyfrową po podłączeniu do komputera przez port USB. Po wykonaniu tej czynności użytkownik może sterować (kontrolować) stronami, a jednocześnie zamieszczonymi na jej łamach treściami i grafiką na ekranie swojego komputera.

Dokłady opis działania i proces powstania na www.lust­robi­blio­teki­.pl

Zapraszam :)😊