Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem
Os. Łukaszówki 4a
34-500 Zakopane
2016-5-12
09.05.2016Promocja książki „Banany z cukru pudru”
Zakopane MBP

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka Inspiruje" Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają w czwartek 12 maja 2016 r., o godz. 18.00, do czytelni MBP na promocję książki „Banany z cukru pudru” Barbary Caillot-Dubus i Aleksandry Karkowskiej. Zapraszamy dorosłych oraz dzieci z babciami, dziadkami i rodzicami.

„Banany z cukru pudru” to międ­zypo­kole­niow­a książka dla dzieci oraz ich dziadków i pradziadków. O dzieciństwie spędzonym w latach 1930-1960. Piękne fotografie, rysunki, fragmenty pamiętników pochodzą z archiwów bohaterów! Prawdziwe historie, wzruszające świadectwa, zaskakujące anegdoty! Podczas prac nad książką autorkom udało się „obudzić” wiele starszych osób, zapraszając do spotkania i wspominania. Aktualnie Barbara Caillot-Dubus i Aleksandra Karkowska pracują nad podobnym projektem na Podhalu.

Więcej na stronie biblioteki
www.biblioteka.zakopane.eu