09.05.2016XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pt. Biblioteka Inspiruje

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem zapraszają na XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pt. Biblioteka Inspiruje.

12 maja 2016 r., (czwartek), godz. 18.00 – promocja międ­zypo­kole­niow­ej książki dla dzieci oraz ich dziadków i pradziadków „Banany z cukru pudru” Barbary Caillot-Dubus i Aleksandry Karkowskiej. Zapraszamy dorosłych, dzieci z babciami, dziadkami, rodzicami.
W programie spotkanie literackie oraz warsztaty.
Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego, os. Łukaszówki 4a

18 maja 2016 r., (środa) godz. 18.00 - spotkanie autorskie z Hanną Cygler - pisarką i tłumaczką. Autorką m.in. książek „Odmiana przez przypadki", „Dobre geny" i „Tryb warunkowy".

Przez cały miesiąc maj zapraszamy do oglądania niecodziennej wystawy fotograficznej Bartosza Pawłowskiego „Rodzinny Poczet Królów Polski”, przygotowanej przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza”.
Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem, ul. Zborowskiego 1.

www.biblioteka.zakopane.eu

tydzien.jpg tydzien