27.05.2016Noc Detektywów

Noc Detektywów odbędzie się 28 maja 2016 r. od godz. 20.00 do 8.00 rano 29 maja (noc z soboty na niedzielę). Prowadzący - znany pisarz Dariusz Rekosz.

Akcja jest otwarta dla wszystkich chętnych dzieci w wieku 10-12 lat. Zapisy przyjmuje Oddział dla dzieci i młodzieży M-GBP w Żabnie.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w „Nocy Detektywów” jest przyniesienie do biblioteki pisemnej zgody rodziców/opiekunów.

Uczestnicy przynoszą ze sobą rzeczy, na których będą mogli spać: śpiwory, koce, karimaty itp. oraz ubiór do spania.

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapewnia wszystkim uczestnikom poczęstunek.

Każdy uczestnik imprezy otrzyma „Certyfikaty” uczestnictwa w imprezie.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Ewa Czarna (tel. 14 645 69 31).
noc_w_bibliotece_plakat_600PIX.jpg

noc_w_bibliotece_plakat_600PIX.jpg noc_w_bibliotece_plakat_600PIX