16.06.2016Gruzja - wystawa fotografii Katarzyny Grychowskiej

gruzja.jpg
Katarzyna Grychowska – doktor nauk farm­aceu­tycz­nych­, pasje naukowe łączy z eksploracją różnych zakątków świata. Jej zamiłowanie do podróży zrodziło się 15 lat temu podczas wycieczki do polskich wiosek na Bukowinie w Rumunii. Od tamtej pory udało jej się przemierzyć niezmierzone szlaki rumuńskich oraz ukraińskich Karpat. Kolejne etapy życia zaowocowały wyprawami do bardziej odległych miejsc i odmiennych kręgów kulturowych, jak Maroko, Ladakh (Indie), czy Pamir (Tadżykistan). Prezentowane na wystawie zdjęcia pochodzą z wyjazdu do Gruzji w 2014 roku. Wystawę można oglądać w Bibiliotece przy ul. Poworźniczej 2.

gruzja.jpg gruzja