18.06.2016WAKACYJNE HECE W CENTRUM KULTURY I BIBLIOTECE

Pod takim hasłem odbywać się będą zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. W ramach zajęć odbywać się będą warsztaty plastyczne i literackie, zajęcia muzyczne i rytmiczne, zajęcia w kole fotograficznym oraz gry i zabawy ruchowe. Organizatorami są w miesiącu lipcu Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, a w sierpniu Gminne Centrum Kultury w Żabnie. Wszystkich chętnych zapraszamy w każdy poniedziałek, środę i piątek od godz. 11.00 do 13.00.
Zapisy w Bibliotece do 30 czerwca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wyrażenie pisemnej zgody rodziców/opiekunów (formularz dostępny w bibliotece).
plakat_wakacje600.jpg

plakat_wakacje600.jpg plakat_wakacje600