13.07.2016"Światowe malarstwo w miniaturze". Wystawa prac Janusza Dziduszko

Od 20 lipca w Galerii Plastycznej Filii nr 8 MBP (ul. Traugutta 1) czynna będzie wystawa prac malarskich i rysunkowych tarnowianina Janusza Dziduszko.
Autor jest architektem i rysownikiem, który od szeregu lat tworzy miniatury dzieł światowego malarstwa w niezwykle oryginalnej technice z użyciem kredek szkolnych i papieru ściernego. Będzie to już druga wystawa twórczości Janusza Dziduszko w tarnowskiej bibliotece, przy czym blisko 90% prac będzie pokazywanych po raz pierwszy.
Serdecznie zapraszamy do zwiedzania w godzinach: poniedziałek, wtorek, czwartek: 9.00-15.00, środa, piątek 9.30-17.00. Wstęp wolny.

Dziduszko_plakat.jpg Dziduszko_plakat
jpg, 515 KiB, 1403x1984