27.07.2016Biblioteka w Liskowie przyłączyła się do akcji, pt., „ Moda ślubna w fotografii”

15 lipca 2016r. Śllub J. Cz. Domagała 1955r..jpg Gminna Biblioteka Publiczna w Liskowie uczestniczyła w wystawie, pt. „Moda ślubna w fotografii” zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną im. Braci Gillerów w Opatówku. Na wystawie zostały zaprezentowane fotografie ślubne zgromadzone przez czytelników i sympatyków pamiątek rodzinnych z sześciu bibliotek publicznych, z powiatu kaliskiego ziemskiego.
Do biblioteki w Liskowie wpłynęło ok. 50 fotografii pokazujących różne style mody od czasów najdawniejszych do końca lat 80.
Fotografie z biblioteki w Liskowie oraz z pozostałych bibliotek można oglądać do końca września 2016r. w godzinach otwarcia biblioteki w Opatówku.
Dziękujemy bardzo wszystkim Osobom, którzy udostępnili zdjęcia do wernisażu a zain­tere­sowa­nych­ kierujemy do ich oglądania w godzinach otwarcia biblioteki w Opatówku, tj. pon.-pt. od 7.30-19. 00., w soboty w godz. 8.00,-13.00.