30.08.2016Narodowe Czytanie

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Narodowego Czytania. Tegoroczna lektura - "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza - została wybrana podczas internetowego głosowania.

Filia nr 5 (Chałubińskiego 47) – 2 września 2016 r. godz. 19.00 – zapraszamy na wspólne głośne czytanie dzieła.

Filia nr 6 (Praska 52) – wystawka: Quo vadis? – perła literatury polskiej.

Filia nr 13 (Powroźnicza 2) – 2 września 2016 r. godz. 13.00 – 15.00 - Narodowe Czytanie poprzez słuchanie : zachęcamy do wysłuchania fragmentów powieści oraz obejrzenia okol­iczn­ości­owej­ wystawy poświęconej różnym wydaniom książki. Dodatkowo biblioteka dysponuje okolicznościową pieczęcią, którą będzie można stemplować przyniesione przez czytelników egzemplarze "Quo vadis"

1.png 1
png, 261 KiB, 940x788