Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie - MultiCentrum
ul. J. Popiełuszki 8/Ip
32-050 Skawina
2016-9-30
21.09.2016Małopolska Noc Naukowców 2016 w Skawinie!
Skawina MBP

„Postęp zaczyna się w laboratorium, czyli jak naukowcy zmieniają świat” – to hasło tegorocznej nocy naukowców, która w Skawinie realizowana jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną w filii MultiCentrum już po raz trzeci. Po bardzo udanych poprzednich dwóch edycjach, zachęceni sukcesem postanowiliśmy kontynuować nasz udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i również w tym roku dołączamy do małopolskich odkrywców, aby pokazać, że Skawina jest miastem nauki.

Jako, że skawińska odsłona Małopolskiej Nocy Naukowców odbywa się w MultiCentrum, nie może zabraknąć konstruowania z klocków, w końcu konstruktor to też naukowiec! Podobnie jak w latach ubiegłych, każdy z uczestników Małopolskiej Nocy Naukowców będzie mógł wziąć udział w zajęciach z konstruowania przy zastosowaniu klocków K’nex. W tym roku jednak będziemy chcieli stworzyć jedną, dużą imponującą budowlę, która będzie efektem wspólnej pracy!

Oprócz tego odkrywać będziemy piękno światła i spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie – czy każdy może zostać naukowcem…? A nowością będzie kończąca tegoroczną odsłonę wydarzenia gra edukacyjna w formie quizu wiedzowego pt. „Znani (nie) znani naukowcy”!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAIN­TERE­SOWA­NYCH­ - WSTĘP BEZPŁATNY!

Szczegółowy program i wszystkie przydatne informacje dostępne na stronie MultiCentrum w Skawinie w zakładce program: www.multicentrum-skawina.pl

MNN2016.png

MNN2016.png MNN2016