23.09.2016Wizja Wokół Wiersza

Filia 2 Krowoderskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Fałata 2 zaprasza na wystawę prac Barbary Piękoś, studentki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Wystawę można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki.

Kilka słów o artystce:
Barbara Piękoś w 2013 r. ukończyła Liceum Plastyczne im. bł. P. J. Frassati w Nowym Sączu dyplomem z rzeźby. Obecnie jest studentką III roku na wydziale malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jednak największą radość sprawia jej rysunek (szczególnie portret). Na wystawie prezentowane są rysunki inspirowane poezją. Niektóre wykonane na podstawie obserwacji z natury, a niektóre z wyobraźni. W swoich rysunkach i obrazach stara się kierować prostotą i szczerością. Pragnie by były one dla odbiorcy wytchnieniem od codziennych spraw i problemów.

WYSTAWA_WRZESIE.jpg

WYSTAWA_WRZESIE.jpg WYSTAWA_WRZESIE