Krowoderska Biblioteka Publiczna
Al. Słowackiego 46
2016-9-29
28.09.2016Światowy Dzień Głośnego Czytania w Krowoderskiej Bibliotece Publicznej
Kraków KBP

29 września 2016 roku w poszczególnych bibliotekach Krowoderskiej Biblioteki Publicznej odbędą się spotkania w ramach "Światowego Dnia Głośnego Czytania".

Plan spotkań:

Spotkanie dla dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 119 w Krakowie (Biblioteka Główna, Wypożyczalnia dla dzieci, ul. Królewska 59), czytanie książki: Sven Nordqvist "Tort urodzinowy".

Spotkanie dla dzieci z Przedszkola Samorządowego z oddziałami
integracyjnymi nr 121 w Krakowie (Filia 5, ul. Radzikowskiego 29), czytanie książki: Beata Krupska "Sceny z życia smoków".

Spotkanie dla dzieci z Przedszkola nr 38 w Krakowie (Filia 9, ul. Na Błonie 13 d), czytanie książek: Arnold Lobel "Żabek i Ropuch. Przyjaźń" oraz Klaas Verplancke "Mus jabłkowy".

Spotkanie dla dzieci klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 32 w Krakowie (Filia 16, ul. Kr. Jadwigi 37 b), czytanie książki: Ewa Szelburg - Zarembina "Przez różową szybkę".

Spotkanie dla dzieci z Samorządowego Przedszkole nr 62 oraz Samorządowego Przedszkole nr 130 (Filia 34, ul. Opolska 37), czytanie książek: Renata Piątkowska "Opowiadania dla przedszkolaków" oraz David McKee "Elmer i wąż".