06.10.2016Korzystacie z IBUK Libra? Mamy dla Was niespodziankę!

Pięciu naja­ktyw­niej­szyc­h użytkowników platformy z każdej biblioteki (Krowoderska Biblioteka Publiczna w Krakowie, Nowohucka Biblioteka Publiczna, Podgórska Biblioteka Publiczna w Krakowie, Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie) dostanie miesięczny, bezpłatny dostęp do blisko 22 tysięcy tytułów w IBUK Libra!

Dodatkowo, osoba która zajmie pierwsze miejsce, otrzyma książkę, power bank oraz zestaw gadżetów od IBUK Libra i KrakówCzyta.pl!

Pod uwagę weźmiemy Waszą aktywność na platformie od 1 lipca do 23 października 2016 r.

Nagrody będziecie mogli odebrać na stoisku KrakówCzyta.pl (D80) podczas Targów Książki w Krakowie. Zwycięzców poinformujemy o wygranej mailowo lub telefonicznie.

IBUK_konkurs.jpg

IBUK_konkurs.jpg IBUK_konkurs