07.10.2016Tydzień Bibliotek w Ślesinie

Z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek postarałyśmy się o to, by naszą placówkę odwiedziło wiele różnorodnych grup.

W dniu dzisiejszym z wizytą do Biblioteki wybrali się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Ślesinie. Osoby, które wykazały taką chęć, zostały zapisane do grona Czytelników. Niektórzy, zamiast po książkę, sięgnęli po dostępne w Bibliotece Publicznej czasopisma a pozostali pooglądali jedynie bibliotekę i zasoby jakimi dysponuje. Spotkanie przebiegło w przemiłej, wesołej atmosferze.

W niemożliwy do opisania sposób zaskoczyła nas jedna z obecnych pań, która zarecytowała nam napisane przez siebie wiersze. Był to moment bardzo wzruszający.