07.10.2016Barbara Gawryluk

"Książka dla dzieci przede wszystkim powinna być wesoła, pogodna i pełna humoru" – z takiego założenia wychodzi gość, który w dniu dzisiejszym spotkał się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ślesin z uczniami klas drugich z ZSP w Ślesinie. Mowa o pani Barbarze Gawryluk, autorce książek dla dzieci i młodzieży. Pani Gawryluk opowiedziała zebranym o swojej ciekawej pracy, która obejmuje nie tylko pisanie książek ale również tłumaczenie z języka szwedzkiego oraz audycje prowadzone w radio. Zaprezentowała dzieciom swoje wybrane książki. „Baltic: pies, który płynął na krze”, ”Zuzanka z pistacjowego domu”, „Klinika zdrowego chomika: Bazylia” to pozycje, które cieszyły się największym zain­tere­sowa­niem­ przy zakupie książek.

Spotkanie to dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach zadania „Czytasz… wiesz” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy stare Miasto im. prof. Joanny Papuzińskiej.

p. Gawryluk 020.jpg p. Gawryluk 020
jpg, 3.2 MiB, 4608x3456