21.10.2016GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA DZIĘKUJE

DSC00088.jpgGminna Biblioteka Publiczna w Liskowie dziękuje za zaproszenie
18 IX 2016r. Gminna Biblioteka Publiczna w Liskowie uczestniczyła w wyjeździe integracyjnym do Łodzi. Wyjazd został zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy im. Jana Pawła II w Liskowie. Program obejmował zwiedzanie Palmiarni Łódzkiej i Muzeum Kinematografii.
Muzeum Kinematografii zachęciło zwiedzających stałą ekspozycją, w której prezentowane były urządzenia związane z rozwojem technologicznym kina oraz materiały ikonograficzne, lalki, elementy scenografii i zaaranżowane plany filmowe, a także urządzenia do animacji filmowej ze zbiorów własnych muzeum i depozytów.
Dodatkowym punktem wycieczki była podróż w przestworza, która miała miejsce w kopule łódzkiego planetarium. Ciepło i wygodnie obejrzeliśmy bardzo interesujący film, pt. „Dream fon Fly”. Natomiast w Palmiarni Łódzkiej czekały na nas unikatowe rośliny i również doskonały relaks. Wszyscy uczestnicy wyjazdu byli zachwyceni zaproponowanymi atrakcjami.
Dyrekcji – Pani A. Musiałowskiej, instruktor . W.Stanisławskiej-Grzymskiej, Pensjonariuszom i Opiekunom oraz wszystkim, którzy dołożyli starań do zrealizowania wyjazdu składamy serdeczne podziękowania: Cecylia Król i Danuta Przybylska.

DSC00088.jpg DSC00088
jpg, 884 KiB, 1920x1080