02.11.2016BAJKOWA WYSTAWA W LIPOWEJ

W listopadzie Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej przygotowała niespodziankę również dla dzieci. Jak co miesiąc zaprasza na nową wystawę, tym razem zaciekawić może ona jednak nie tylko dorosłych. Przez miesiąc w głównej siedzibie oglądać będzie można wystawę Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niep­ełno­spra­wnyc­h Ziemi Żywieckiej. Składa się ona z rękodzieła stworzonego zarówno przez osoby prowadzące zajęcia w stowarzyszeniu, jak i samych uczestników warsztatów. Znalazły się tutaj bajeczne maskotki oraz piękne, regionalne kwiaty z bibuły, które są wizytówką naszego regionu.
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niep­ełno­spra­wnyc­h działa od 1997 roku. Pomaga w aktywizacji osób niep­ełno­spra­wnyc­h, włączaniu ich w życie społeczne miasta, rozwoju zawodowym i osobistym. W zarządzie stowarzyszenia przez wszystkie lata stale działała Pani Władysława Klinowska, która w roku 2002 za swoje zaangażowanie została odznaczona Orderem Uśmiechu. Dzięki uprzejmości Pani Władysławy, wystawa zawędrowała również do Lipowej.
Wszystkich zain­tere­sowa­nych­ zapraszamy do obejrzenia wystawy od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy biblioteki.
zdjecie 1(1).jpg zdjecie 2(1).jpg

zdjecie 1(1).jpg zdjecie 1(1)
zdjecie 2(1).jpg zdjecie 2(1)