23.01.2017Ferie w bibliotece

Jak co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie serdecznie zaprasza dzieci pozostające podczas ferii zimowych w mieście do skorzystania z oferty przygotowanej przez bibliotekarzy. Placówki biblioteczne na terenie miasta oferują zajęcia oparte na ulubionej literaturze dziecięcej i młodzieżowej, urozmaicone zabawami literackimi, artystycznymi i ruchowymi. W programie m.in.: przygody małych detektywów, seanse głośnego czytania, układanki i planszówki, plastyczne kolaże, a nawet oryginalne malunki na szkle, plastrach drewna i …balonach.
Wszystkie zaplanowane zajęcia są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów. Szczegółowy harmonogram ferii w bibliotece znajduje się na stronie: www.biblioteka.tarnow.pl

2017_ferie.jpg 2017_ferie
jpg, 1015 KiB, 1403x1984