Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
2017-2-3
02.02.2017Spotkanie autorskie z Urszulą Gawron
Tarnów MBP

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z urodzoną w Tarnowie artystką grafikiem Urszulą Gawron, podczas którego autorka zaprezentuje czytelnikom swój debiut literacki pt: „Życie jest piękne – historia prawdopodobna”. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Urszula Gawron – ur. w 1975 roku w Tarnowie. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych oraz Policealne Studium Plastyczne w zakresie meblarskich technik kons­erwa­tors­kich­ w Tarnowie. W roku 2003 ukończyła studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego Filii w Cieszynie, w pracowni grafiki warsztatowej prof. Eugeniusza Delekty. Obecnie jest nauczycielem w Katolickim Liceum Plastycznym w Nowym Sączu. Jest współautorką witraży w Kościele oo. Jezuitów pod wezwaniem Ducha Świętego w Nowym Sączu, laureatką licznych konkursów oraz autorką wielu wystaw indywidualnych. W roku 2011 uzyskała tytuł Młodszego Ucznia w pięknej sztuce fechtunku.

GALERIA NIEBIESKA, UL. KRAKOWSKA 4 - 3 LUTEGO - GODZ. 18.00

G_zaproszenie www2.jpg G_zaproszenie www2