27.01.2017Ferie w Bibliotece Kraków. nie tylko z książką!

Działająca od stycznia tego roku BIBLIOTEKA KRAKÓW, powstała w wyniku połączenia czterech dotychczasowych sieci bibliotek miejskich, na ferie zimowe przygotowała bogaty i różnorodny program zajęć dla dzieci oraz młodzieży.

Spotkania literackie, zabawy ze słowem, warsztaty manualne i plastyczne, zajęcia z elementami biblioterapii, wystawy i konkursy, to tylko niewielka część naszych propozycji. Młodzi czytelnicy będą mogli także wcielić się w role detektywów i poprowadzić śledztwo na książkowym szlaku, poznać zasady bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu, odkryć świat Dzikiego Zachodu i zostać tropicielem zwierzęcych śladów.

Podczas zajęć mogą również przenieść się w czasie i wejść w rolę XIX-wiecznego przedsiębiorcy, zmierzyć z zagadkami językowymi oraz odwiedzić biblioteczne laboratorium smaku. Na najmłodszych w „Kąciku Malucha” czekają klocki, gry i układanki.

HARMONOGRAM

BK_ferie_plakat.png