09.02.2017Dzień Dziecka

d0_t1.jpg

Powoli staje się tradycją, że 1 czerwca Wójt Gminy Olesno i Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie organizują coś wyjątkowego dla małych mieszkańców Gminy Olesno z okazji Dnia Dziecka.
Również w tym roku, wzorem lat ubiegłych Święto Dziecka było dniem wyjątkowym. Uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych z terenu Gminy Olesno mogli korzystać ze wszystkich atrakcji oferowanych przez bibliotekę. Dla małych gości przygotowano bardzo szeroką i różnorodną ofertę: gry na konsoli, gry planszowe, gra w Kręgielni Azyl, a także bajecznie kolorowe dmuchane zjeżdżalnie, suchy basen i rodeo. Dodatkowo nasi goście mogli skorzystać z seansów w Kinie za Rogiem, a po tak wielu atrakcjach posilić się wyśmienitymi grillowanymi kiełbaskami. Uśmiechom, wesołej i beztroskiej zabawie oraz okrzykom czystej dziecięcej radości nie było końca! Ze wszystkich atrakcji przygotowanych w bibliotece skorzystało łącznie około 300 osób.

Serdecznie dziękujemy placówkom oświatowym z terenu Gminy Olesno, że zechciały ten radosny dzień świętować właśnie z biblioteką i w bibliotece. Wszystkim dzieciom – małym, większym i tym całkiem dużym, życzymy samych pogodnych dni, niegasnącego optymizmu i wiele uśmiechu!

d0_t1.jpg d0_t1
d3_t1.jpg d3_t1