01.03.2017Moc wydarzeń w Bibliotece Kraków!

W trzecim miesiącu działalności BIBLIOTEKA KRAKÓW przygotowała zróżnicowany i bogaty program wydarzeń oraz zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Spośród wielu propozycji warto zwrócić uwagę m.in. na imprezy zorganizowane w Światowym Dniu Poezji, na Turniej Szachowy pod egidą Biblioteki Kraków, na zajęcia przygotowane w Tygodniu z Internetem oraz na spotkania rodziców z małymi dziećmi w Klubie Słuchającego Malucha, działającym w ramach projektu Biblioteki Kraków: „Festiwal Magia czytania z Fundacją PZU”.

W marcu w filiach Biblioteki Kraków odbędą się również tradycyjne spotkania literackie, w tym Dyskusyjnych Klubów Książki, kursy komputerowe dla seniorów, wystawy, warsztaty ekologiczne i plastyczne, zajęcia edukacyjne, gry planszowe, a także wykłady oraz popularne rodzinne zabawy okołoliterackie.

Harmonogram wydarzeń

plakat_marzec_2017.png