08.03.2017Pisarz Paweł Wakuła w Gminnej Bibliotece Publicznej w Liskowie

DSC00423.jpg
16 lutego 2017r. w liskowskiej bibliotece zebrali się poopieczni Środowiskowego Domu Pomocy Jana Pawła II w Liskowie oraz pracownicy Zakładu Aktywności Zawodowej w Swobodzie. Wśród zebranych gości była Pani Maria Krawiec- Wójt Gminy Lisków, dyrektor ŚDP – Pani Anna Musiałowska oraz przewodniczący Rady Gminy Pan Aleksander Tomalak.
Uczestnicy spotkania z przyjemnością poznali twórczość autora. Książki, które powstały w ścisłej współpracy z lasami państwowymi: „O czym szumi las” i „Na tropie sześcioptaka” wzbudziły duże zainteresowanie. Ponadto słuchacze wzbogacili wiedzę na temat życia polskich królów i książąt, które zostały spisane w pozycji, pt.„ Jagiełło pod prysznicem, czyli poczet władców polskich”. Opowieści o bohaterach swoich książek zostały przez autora wzbogacone rysunkami. Dowiedzieliśmy się, że ilustrując jakieś zdarzenie trzeba wykonać niekiedy 30 rysunków, aby wybrać najlepszy. Dziękujemy Panu Pawłowi Wakule za przybycie a gościom za uczestnictwo w spotkaniu.

DSC00423.jpg DSC00423