Rodzaj wydarzenia

2017-4-2
22.03.2017Salon poezji WOJCIECHA WENCLA
Tarnów MBP

Wszystkich miłośników pięknego słowa serdecznie zapraszamy do udziału w nowej edycji Salonów Poezji. Już w niedzielę 2 kwietnia 2017 r., o godz. 11.00 w Tarnowskim Teatrze odbędzie się pierwsze z zaplanowanych spotkań. Tym razem usłyszymy wiersze jednego z najbardziej obiecujących polskich poetów współczesnych - Wojciecha Wencla, który osobiście zaszczyci nas swoją obecnością.

Wiersze przeczytają tarnowscy aktorzy: Matylda Baczyńska i Ireneusz Pastuszak, a rozmowę z Autorem poprowadzi Tadeusz Trytek. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba duet smyczkowy: Karolina Wrona (skrzypce) i Katarzyna Wrona (wiolonczela).
Wstęp jest bezpłatny.

Projekt jest wspó­łfin­anso­wany­ ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Wencel.jpg Wencel