07.04.2017Warsztaty w bibliotece pt. „Tradycyjna palma wielkanocna”
Nawiązując do pięknej tradycji przygotowania palm wielkanocnych  Biblioteka Publiczna w  Grodźcu 30 marca br. zaprosiła Panie z Klubu Seniorów do udziału w warsztatach pt. „Tradycyjna palma wielkanocna”
Panie podczas warsztatów własnoręcznie wykonały szereg pięknych ozdób i dekoracji. Efektem ich pracy i niezwykłego talentu były palmy wielkanocne, zajączki, stroiki,  kolorowe pisanki zdobione na różne sposoby. Palmy ozdabiane były bukszpanem, piórkami, kolorowymi kwiatkami wykonanymi z bibuły. Stroiki z żółtymi kurczaczkami i  zajączkami  ozdobione roślinnym akcentem wyglądają odświętnie. Pomysłów była masa. Każdy mógł zrobić coś dla siebie i w swoim stylu, by potem zabrać to na świąteczny stół i do kościoła w Niedzielę Palmową.

W ten oto sposób seniorki miały okazję do wspólnej aktywności artystycznej oraz poczuć magię nadchodzących świąt wielkanocnych, których duch już niebawem zagości w domach nas wszystkich.
zdjęcie nr 1.jpg

zdjęcie nr 1.jpg zdjęcie nr 1