15.05.2017Biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie

DSC_0084.jpg Biblioteka Publiczna w Bralinie serdecznie zaprasza na wieczór autorski rodowitej Kępnianki Barbary Gruszki - autorki książki "Jak w 7 krokach odkryć prawdy życiowe i zrozumieć sens życia" Spotkanie odbędzie się w dniu 23 maja 2017 r. /wtorek/ godz. 17.00 w siedzibie biblioteki.

Barbara Gruszka to pasjonatka rozwoju osobistego, inspiratorka, motywatorka, blogerka, autorka kącika pozytywnego myślenia w ITP, prowadząca w KOK warsztaty pod hasłem „Zbuduj siebie od nowa”, a także kobieta o wielkim sercu organizująca akcje „Spełniajmy marzenia” dzieci z domu dziecka w Komornikach.

DSC_0084.jpg DSC_0084