18.05.2017Przedszkolaki w Bibliotece

W dniu 10 maja 2017 odwiedziły nas przedszkolaki z Drobnic wraz z Paniami: Agnieszką Kowalczyk i Barbarą Mielczarek. Dzieci zwiedziły całą bibliotekę oraz zostały zapoznane z regulaminem oraz z bliska obejrzały książeczki dla maluchów w „kąciku czytelniczym”.
Mamy nadzieje, że pokazanie i przybliżenie dzieciom najmłodszym świata książek w przyszłości zaowocuje, że zamienią się w „mole książkowe”.
Po zwiedzeniu biblioteki dzieci wysłuchały również opowiadania pt. „Szukając Marudka przedstawionego za pomocą, teatrzyku kamishibai. Nastąpiły również zabawy i konkurs z wiedzy o bohaterach z bajek. Bardzo serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.