23.05.2017Szkolenia dla bibliotekarzy w Sokołowie Podlaskim i w Chełmie

chelm_szkolenie2.jpg

Bibliotekarzy z województwa mazowieckiego oraz z województwa lubelskiego użytkujących systemy biblioteczne SOWA zapraszamy na specjalistyczne szkolenia dotyczące zmian w organizacji danych bibl­iogr­afic­znyc­h związanych z wdrożeniem Deskryptorów BN.

W trakcie spotkań zostaną omówione teoretyczne i praktyczne zagadnienia dotyczące nowego modelu opracowania zbiorów w systemach SOWA.

Szkolenia odbędą się:

woj. mazowieckie - 30 maja 2017 r. w godzinach 9.00-13.30 w siedzibie Miejskiej Biboteki Publicznej im. K.I. Gałczyńskiego w Sokołowie Podlaskim, ul. Kolejowa 7a.

woj. lubelskie - 31 maja 2017 r. w godzinach 10.00-14.30 w siedzibie Chełmskiej Biboteki Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie, ul. Partyzantów 40.

Więcej: konsorcjum.sowwwa.pl

chelm_szkolenie2.jpg chelm_szkolenie2