26.05.2017BIRKHÄUSER BUILDING TYPES ONLINE W DOSTĘPIE TESTOWYM

bto_artykul.jpg

Zapraszamy do testowania bazy Building Types Online przygotowanej przez wydawnictwo De Gruyter. Baza opiera się na wiedzy i wysokiej randze międzynarodowej wydawnictwa Birkhäuser.

Building Types Online to:
* innowacyjne i kompleksowe źródło informacji dla nauki i praktyki projektowania arch­itek­toni­czne­go,
* duża międzynarodowa kolekcja współczesnych budynków: budownictwo mieszkaniowe, szkoły, biblioteki, budynki biurowe, muzea, obiekty sakralne, kompleksy przemysłowe i inne typy budynków,
* wysokiej jakości rysunki arch­itek­toni­czne­, wykonane w skali i dostępne do pobrania,
* bardzo elastyczne i szczegółowe opcje wyszukiwania m.in.: pełny tekst, architekt, rodzaje budynków, kraj, autor, kontekst miejski.

Baza danych zawiera treści z 12 publikacji wydawnictwa Birkhäuser i składa się z ponad 850 studiów przypadków i ponad 120 artykułów na temat konkretnych aspektów projektu budowlanego. W sumie baza zawiera ok. 1800 zdjęć i 3500 planów.

czasopisma BUILDING TYPES ONLINE.png

Dostęp testowy jest aktywny do 26.06.2017 r.

Zapraszamy do korzystania!

więcej: biblioteka.pwsz.nysa.pl