31.05.2017LAN Party 2017. Nocny turniej gier komputerowych

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie zaprasza wszystkich miłośników gier komputerowych i e-sportu na nocny turniej gier - „LAN Party 2017”, który rozpocznie się 23 czerwca o godz. 19. Uczestnicy wydarzenia zmierzą się w następujących grach: „League of Legends” i „Heartstone”. Dla zwycięzców rozgrywek przewidziano nagrody, a dla wszystkich fanów cosplay – konkurs na najlepsze przebranie. Turniej będzie można śledzić na bieżąco na streamie w serwisie Twich.tv. Zarejestrować się mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 13. rok życia. Zapisy będą trwały od 23 maja do 16 czerwca br., w Dziale Reprografii (I piętro) Bibliotece Głównej. Liczba miejsc ograniczona!

170623_lan_party.jpg 170623_lan_party