Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie
ul. A. Mickiewicza 26
32-050 Skawina
2017-6-24
08.06.2017III Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"
Skawina MBP

Bibliotekarze na rowerach POWRACAJĄ! :)😊

Serdecznie zapraszamy wszystkich (dużych i małych) sympatyków książek, rowerów, świeżego powietrza i... nas :)😊

Startujemy 24 czerwca o 15.00 z Rynku, aby pokonać niemal ośmi­okil­omet­rowy­ odcinek rajdu ulicami Skawiny, promować czytelnictwo i aktywność fizyczną. Kończymy piknikiem, ogniskiem i licznymi atrakcjami na Skawińskich Błoniach.

W międzyczasie zapewniamy moc wrażeń: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, gry i zabawy dla młodszych i starszych, tańce, hulanki i swawole (?!) z uśmiechniętymi bibliotekarzami. Na Błoniach znajdziecie Kącik Małego Rowerzysty, ognisko ze smakowitą kiełbaską, balonowe zwierzaki, punkt znakowania rowerów, półkę akcji "Książka za Książkę" i samoobsługową stację naprawy rowerów.

A to tylko część atrakcji!

Odkurz swój rower, namów rodzinę i znajomych, załóż coś pomarańczowego i już dziś dołącz do wydarzenia!

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2017 PLAKAT(1).jpg