30.06.2017 „A to miej na pilnej pieczy, abyś czytał, kiedy tylko możesz”
Gminna Biblioteka Publiczna w Rychtalu corocznym zwyczajem,  21 czerwca 2017 r. zorganizowała podsumowanie kolejnej edycji konkursu ,,Najlepszy czytelnik w roku szkolnym ‘’. Celem konkursu była promocja czytelnictwa i rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci                                            i młodzieży. Wzorowi czytelnicy biblioteki otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.                                        W gronie laureatów znaleźli się : Maryniak Martyna, Kozak Nikola, Olejnik Nadia, Lubojańska Oliwia, Wodnik Dawid, Kondrat Milena, Olek Patrycja, Piszczałka Patrycja, Polak Sara, Szczepaniak Julia, Bator Natalia, Dworczyk Marta, Łazaj Katarzyna, Balcerzak Kamila, Mierzchała Marta. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i zachęcamy do dalszych przygód            z książką.

wzorowy czyt 1.jpg wzorowy czyt 1
wzorowy czyt 2.jpg wzorowy czyt 2