07.07.2017Wakacje z SOWAMI

Serdecznie zapraszamy bibliotekarzy do korzystania z indywidualnych konsultacji na tematy związane z uczestnictwem biblioteki w portalu w.bibliotece.pl

Odpowiemy na pytania nt. korzyści z przystąpienia biblioteki do portalu, uruchomienia darmowych e-booków w katalogu, promocji biblioteki w mediach społ­eczn­ości­owyc­h, organizowania konkursów dla czytelników oraz zagadnień technicznych, tj.: pomoc w uzupełnieniu profilu biblioteki, zarządzanie informacjami o zbiorach, tworzenie wirtualnych półek itd.

sowakonsultacje.jpg

Konsultacje i szkolenia odbywają się w oparciu o program pomocy zdalnej lub telefonicznie (codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 13.00 przez cały lipiec).

Czekamy na Was pod nr tel. 601 335 700 lub konsorcjum.sowa@gmail.com

Hu-hu!