14.07.2017"Biblioteka pełna kultury"

Miejska Biblioteka Publiczna i Tarnowskie OsiedLove zapraszają serdecznie młodzież i dzieci od 7 lat do udziału w twórczych warsztatach projektowania muralu na osiedlu Westerplatte ph. "Biblioteka pełna kultury".
Projekt obejmuje 6 spotkań tematycznych (3, 9, 10, 16, 17 i 24 sierpnia), podczas których uczestnicy zainspirowani wybranymi książkami, filmami i reprodukcjami dzieł sztuki, zaprojektują murale na osiedlu Westerplatte. Na zakończenie odbędzie się otwarte spotkanie sąsiedzkie, połączone ze wspólną zabawą przy muzyce i mini poczęstunkiem (sobota, 26.08). Projekt jest dofinansowany z Gminy Miasta Tarnowa w ramach zadania „Osiedle COOLtura”.
ZAPISY: tel. 14 688 90 46 lub e-mail: filia17@biblioteka.tarnow.pl.

ZAPISZ SIĘ I DOŁACZ DO GRUPY TWÓRCÓW !!!

plakat_biblioteka copy2.jpg plakat_biblioteka copy2