19.09.2017Uwaga konkursy!

Departament Edukacji i Nauki Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego organizuje konkursy:

• dla nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych oraz nauczycieli bibliotekarzy publicznych bibliotek pedagogicznych pod nazwą Warto wiedzieć, warto zobaczyć. Celem Konkursu jest pogłębianie więzi ze środowiskiem, kulturą, tradycją oraz pogłębianie zainteresowań historycznych oraz świadomości patriotycznej i regionalnej uczniów poprzez działania nauczycieli bibliotekarzy.
    I edycja Konkursu przeprowadzona zostanie pod hasłem Powstanie Wielkopolskie w mojej okolicy. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do końca listopada 2017 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Wręczenie nagród i wyróżnień dla zwycięzców nastąpi podczas zorganizowanej w tym celu uroczystości. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z regulaminem Konkursu na stronie Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego: www.umww.pl

• Bądź EKO, działaj EKO!
    Celem Konkursu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie. Autorzy najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody rzeczowe.
    Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 20 października 2017 r.
    Szczegóły znajdują się na stronie Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego: www.umww.pl