03.10.2017IBUK LIBRA - nowe tytuły

1 października br. udostępniliśmy Państwu nową listę tytułów (1462 publikacje) w Ibuku Librze - największej w Polsce czytelni on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim.

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji.

Możliwości dostępu do publikacji:
- na miejscu w Bibliotece na stronie libra.ibuk.pl - domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.
- zdalnie na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

Filmy instruktażowe:
Rejestracja w IBUK Libra www.youtube.com
Funkcje platformy IBUK Libra www.youtube.com
Osobista półka myIBUK www.youtube.com

Uwaga!
Kody otrzymane przed 1.10.2017 r. tracą ważność. Aby uzyskać nowy kod PIN należy mieć aktywne konto w Bibliotece.