• Po bardzo udanym wciągającym początku liczyłam ,że autorka pociągnie dalej wątek kryminalny.jednak od drugiej połowy zaczął się romans .I tu niestety robi się nudno.Druga część zdecydowanie przegadana. • 7/10
  • "Świadek" to naprawdę dobra książka, która zaskoczyła mnie swoim klimatem. To przede wszystkim historia Elizabeth Fitch, która musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań. Jedna impreza zmieniła całe jej późniejsze życie i zmusiła do pozbycia się dawnej tożsamości- i w ten sposób powstaje Abigail. • Absolutna petarda jeśli chodzi o początek fabuły. Później tempo spada i mamy romansowo obyczajowe klimaty, ale dla samego wprowadzenia w historie świadka koronnego WARTO. • Pierwsza część książki napędza czytelnika i zachęca do dalszej lektury. Poznajemy bliżej głównych bohaterów i śledzimy ich losy. • "Świadek" to świetnie napisana historia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. To książka o tajemnicach, mrocznej przeszłości głównej bohaterki i o powolnym budowaniu zaufania. • Bardzo miło mi się ją czytało!
  • Historia Elizabeth wciąga od samego początku, aczkolwiek ta część, kiedy kobieta była nastolatką, w moim odczuciu była bardziej interesująca. Nie zmienia to jednak faktu, że kiedy historia przeskoczyła o dwanaście lat, czytało się ją równie przyjemnie co na początku. Nora Roberts stworzyła świetny kryminał z romantycznym wątkiem. Wszystko toczy się swoim własnym tempem i czytając kolejne strony, nie odnosi się wrażenia, że autorka chciała jak najszybciej dotrzeć do końca, dzięki czemu możemy się zapoznać z wieloma opisami dotyczącymi nie tylko życia Elizabeth, ale również Brooksa. Momentami można się zapoznać również z historią osób, które stwarzają dla kobiety zagrożenie. Bohaterowie są świetni. Główna bohaterka cechuje się stanowczością i racjonalizmem. Z logiką podchodzi do wielu spraw i jest bardzo wyrazista. Nie inaczej jest w przypadku szefa policji, którego bardzo polubiłam, podobnie jak i jego rodzinę. Nie ciężko było wyobrazić sobie poszczególne miejsca, które w Świadku opisuje autorka, a „Świadek” jest napisany w taki sposób, że nawet przez chwilę się nie nudziłam i nie miałam ochoty na to, by przeskoczyć kilka kolejnych stron. Jednym słowem ten konkretny tytuł w moich odczuciach jest rewelacyjny i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto ma ochotę zatracić się w przyjemnej i wciągającej lekturze.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo