Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze Sp. z o.o. Sp.k.
[awatar]
Oficyna MM
Telefon: 61 653 64 30
Województwo: wielkopolskie
Adres: Błażeja 10J/1
61-608 Poznań

już od 12 lat wydajemy profesjonalne publikacje wspierające dyrektorów placówek oświatowych w codziennych obowiązkach. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia bezpieczeństwa przy podejmowaniu decyzji poprzez dostarczanie wiarygodnego źródła informacji prawnych. Pragniemy również inspirować do poszukiwania nowatorskich rozwiązań i promować nieszablonowe, ale skuteczne pomysły na zarządzanie.

Budowanie naszego portfolio zaczęliśmy od programu na płycie CD – „Niezbędnika Dyrektora Szkoły”, który do dziś dostarcza wiedzy prawnej i wzorów dokumentów, nieustająco ciesząc się Państwa uznaniem. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów wkrótce wydaliśmy kolejne programy: „Niezbędnik Dyrektora Przedszkola” i „Personel w Oświacie” oraz „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i Żłobek”.

W 2008 r. wprowadziliśmy na rynek nowoczesne publikacje na tradycyjnym – papierowym nośniku: czasopisma „SZKOŁA. Miesięcznik Dyrektora” i „PRZEDSZKOLE. Miesięcznik Dyrektora”. Natomiast od 2011 r. wydajemy produkt skierowany do wychowawców dzieci i młodzieży – miesięcznik ”Sygnał”.

Systematycznie zwiększamy liczbę publikacji, także książkowych, a wraz z nimi liczbę zadowolonych klientów. Wszystkie powstają przy współpracy z wieloletnimi praktykami oraz uznanymi teoretykami. Komentarze do ustaw oraz odpowiedzi na pytania prawne przygotowuje sztab prawników zajmujących się stricte prawem oświatowym.

Od 2012 r. organizujemy również szkolenia dla dyrektorów placówek oświatowych i nauczycieli. Sukces spec­jali­styc­znyc­h szkoleń otwartych i zamkniętych oraz konferencji i seminariów oświatowych w największych miastach Polski to dla nas powód do dumy i radości.

Dziękujemy za okazane zaufanie. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przez kolejne lata będziemy mogli z Państwem iść „razem po sukces w oświacie”.

Ekspozycja
Moszczenica GBP
grejfrutoowa
Olesno OBP
Lubliniec MPBP

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo