Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Wydawnictwo UMiE
[awatar]
UMiE
Telefon: 607613723
Województwo: śląskie
Adres: Tysiąclecia
40-871 Katowice

Wydawnictwo UMiE z Katowic zostało wyodrębnione z zakresu działalności biznesowej Mariana Noconia w 2022 roku. Było odpowiedzią na znie­cier­pliw­ieni­e czytelników wskutek opóźnień wydań kolejnych książek Jego autorstwa - wynikające z przesuwanych terminów wydań - przygotowanych już wcześniej pozycji przez inne wydawnictwa.
Początkowo Wydawnictwo UMiE zajmowało się wyłącznie autorskimi wydawnictwami cyfrowyymi, mającymi swoje odpowiedniki we wcześniejszych wydaniach papierowych właśnie w innych wydawnictwach.
Były nimi takie tytuły jak:
"Czarna biel. Wspomnienia", "Artefakt umysłu" oraz "Niezabliźniona nić".
W 2023 roku, wraz z potrzebą premierowego wydania trzeciej części trylogii SETON pt. "Zatokowa dewiacja", Wydawnictwo UMiE wydało limitowaną wersję przedpremierową tej pozycji już w formie tradycyjnej. W tym samym roku wydało też cyfrową wersję opowiadania z Uniwersum SETON pt."Równoległy świat notesu" w wersji angi­elsk­ojęz­yczn­ej tj. "Paralell world of notebook".
W 2024 roku, nasza Oficyna wydawnicza wydała ogólnoposkę wersję drukowanej wcześniej "Zatokowej dewiacji".
Redakcja w osobie Mariana Noconia, współpracuje z zawodowymi redaktorkami literackimi, grafikami oraz doświadczonym redaktorem technicznym, dbając o jakość tekstu i formę wydawanych pozycji na profesjonalnym poziomie.
Przygotowywane są kolejne pozycje Wydawnictwa.
Oferta gatunkowa to przede wszystkim: autorskie thrillery sensacyjne i przygodowe, wydania wspomnieniowe oraz fikcji naukowej.

Przygotowana oferta biblioteczna Wydawnictwa UMiE, obejmuje unikalne dodatki takie jak zestawy tytułów, zakładkę, karty gier terenowych powstałych na kanwie książek autorskich, możliwość uzyskania autografu, czy dedykacji autorskiej, jak również wydawnictw niekomercyjnych i dogodnych warunków dostawy. Każde zamówienie złożone w Wydawnictwie UMiE wspiera nie tylko Mariana A. Noconia jako Wydawcę, ale przede wszystkim jego jako polskiego Autora.

Ekspozycja

Autorskie Wydawnictwo UMiE przygotowało dla Państwa - repr­ezen­tują­cych­ biblioteki, dedykowaną ofertę książkową. Na życzenie może być wzbogacona o specjalną dedykację autorską, autograf, zakładki do książek.
Oferta zawiera zarówno wydania papierowe jak i cyfrowe.
Mowa o trylogii SETON zawierającej thrillery sensacyjne: ARTEFAKT UMYSŁU, NIEZABLIŹNIONĄ NIĆ i ZATOKOWĄ DEWIACJĘ.

Dla bibliotek, mających jeden lub dwa pierwsze tomy, to okazja do skompletowania trylogii.
Zapraszamy do kontaktu na e-mail: biuro@umie.com.pl.

Wydawnictwo UMiE

Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego wydawcy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo