Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
adrian.mol
Najnowsze recenzje
1 2
 • [awatar]
  adrian.mol
  Szósty tom "cyklu wiedźmińskiego". Napisany jako kontynuacja i raczej nie należy sięgać po tę książkę bez zapoznania się z poprzednimi tomami. Dla entuzjastów fantasy.
 • [awatar]
  adrian.mol
  trzeci tom sagi, moim skromnym zdaniem najlepszy. Za sprawą Głównego bohatera tej części - Tyriona, i jego przemiany. Jeśli ktoś nie jest przekonany do sagi Lodu i ognia to powinien najpeirw sięgnąć po część trzecią.
 • [awatar]
  adrian.mol
  Ekranizacja trzeciej części powieści. A raczej część trzeciej, bo producent podzielił film na dwie części(sic). Trzecia część książkowej trylogii była najsłabsza i podobnie jest z filmem. Najsłabszy. Twórcy wyszli z założenia że co nie zrobią to i tak się sprzeda. Scenariusz nie trzyma się wiernie książki, ale akcja jest tak naciągana, że nie rozumiałbym fabuły gdybym wcześniej nie przeczytał książki. Stanowczo odradzam.
 • [awatar]
  adrian.mol
  Tolkienowska historia nieco do góry nogami. całkiem nieźle napisana, ale Raczej dla entuzjastów śródziemia. Bez znajomości tyrylogii pierscienia raczej przy tej książce dobrze bym się nie bawił
 • [awatar]
  adrian.mol
  Fantasy najwyższych lotów. drugi tom opowieści toczącej się w zamierzchłej przeszłości. Jest wszystko co klasyczna powieść fantasy zawierać powinna. Wartka akcja, rozwój bohatera, magiczny świat trudny do ogarnięcia. Wszystko okraszone specyficznym wschodnim klimatem zwyczajów i przesądów. Całkowicie inny pomysł na magię niż w w zwykłych powieścidłach fantasy.
Planowane i pożądane pozycje
 • Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
  Larsson, Stieg
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo