Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Awe
Najnowsze recenzje
1
...
14 15 16
...
22
  • [awatar]
    Awe
    Świetna.Bardzo poprawia humor mimo że czasem porusza smutne problemy.Życie toczy się dalej i zawsze kolejny dzień przynosi nadzieję • . Polecam.
  • [awatar]
    Awe
    Świetna książka pełna miłości,przyjaźni,radości ale też problemów małych i dużych.Chusteczki bardzo przydatne i dobra kawa do tego by spędzić czas w gronie przyjaciółek.Polecam serdecznie.
  • [awatar]
    Awe
    Świetna.Prawdziwa.Reflesyjna.
  • [awatar]
    Awe
    Książka ciekawa i warta przeczytania.Polecam.
  • [awatar]
    Awe
    Może ta książka miałaby sens gdyby nie jej zakończenie.Temat jej bowiem nie nastraja do śmiechu a w tym wypadku tyko tak można zareagować.
Ostatnio ocenione
1
...
10 11 12
...
22
  • Siedem lat w Tybecie
    Harrer, Heinrich
  • Bachur
    Majewska, Anna Klara
  • Skrawek pola
    Bulicz-Kasprzak, Katarzyna
  • Wybór Charlotty
    Olejnik, Agnieszka
  • Panna Austen
    Hornby, Gill
  • Pora westchnień, pora burz
    Kawka, Magdalena
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo