Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
biuro11
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
...
123
  • [awatar]
    biuro11
    Bardzo mi się ta książka podobała, wzrusza do łez. Jest to opis niebywałego oddania ojczyźnie przez młodą kobietę snajperkę. Wiara w ludzi, oddanie przyjaźni, miłość emanują wprost z tej książki. Polecam
  • [awatar]
    biuro11
    Napisana lekko, przyjemnie się czyta chociaż porusza ważne i trudne problemy relacji rodzinnych, miłości i przyjaźni. Polecam
  • [awatar]
    biuro11
    Miła, przyjemna i niezbyt skomplikowana historia miłosna , on brat bliźniak a ona Wanda działa w ruchu oporu . Przyjemnie się czyta
  • [awatar]
    biuro11
    Wzruszająca powieść z okresu II wojny, o miłości, przyjaźni, oddaniu w obliczu tragedii wojennych, a także bolesnych losach powojennych bohaterów powieści.
  • [awatar]
    biuro11
    Klimatyczna, wzruszająca powieść o miłości, przyjaźni, relacjach rodzinnych . Przyjemnie się czyta.
Ostatnio ocenione
1
...
8 9 10
...
103
  • Transporterka
    Kroczak, Monika
  • Uwierzyć w miłość
    Mosquito, M. F.
  • Miłość musi być!
    Kubik, Sylwia
  • Siła kobiet
    Wysoczańska, Barbara
  • Na piaskach pustyni
    Thomas, Rosie
  • Cynamonowe wzgórza
    Michalik, Monika
kecaj19651

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo