Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Derby
Najnowsze recenzje
 • [awatar]
  Derby
  Jest to książka, którą uwielbiam czytać dzieciom. I młodszym, i starszym. Młodzież i dorośli cieszą się nieprzeciętnie inteligentną grą słów zawartą w każdej historii, a maluchy cieszą się po prostu ciekawymi opowiadaniami. Najwyższe wyrazy uznania dla kreatywności i inteligencji Autora.
 • [awatar]
  Derby
  Choroba Huntingtona - bardzo rzadka i bezlitosna choroba. Obrazowo mówiąc, jest jak połączenie Alzheimera z Parkinsonem. Powoli odbiera choremu kontrolę nad ciałem, a rodzinie kochaną osobę. Jest warunkowana genetycznie, na dzień dzisiejszy nie ma na nią lekarstwa. Jeśli nie występuje w twojej rodzinie, nie masz się czym martwić. Jednak i tak warto przeczytać tę książkę. Zastanowić się nad tym jak często pochopnie oceniamy ludzi, jak bardzo różne problemy i dylematy moralne mogą mieć rodziny chorego, jaki ciężar przychodzi im dźwigać i czego tak naprawdę potrzebują.
 • [awatar]
  Derby
  Nawet jeśli nigdy nie spotkałeś się z chorobą Alzheimera i nawet jeśli nigdy jej nie spotkasz, książka warta jest przeczytania. Zmusza do refleksji nad chorobą, nad tym jak traktować chorego i jak on sam chce być traktowany - niezależnie od tego, jaka to dolegliwość. Niesie ponadczasowy przekaz "śpieszmy się kochać ludzi...", jednak w sposób pozbawiony ckliwości i lukru, co uważam za ogromną zaletę.
Ostatnio ocenione
 • Misiostwo świata
  Janusz, Grzegorz
 • Sekret O'Brienów
  Genova, Lisa
 • Motyl
  Genova, Lisa
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo