Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
IwonaCh

Bibliotekarka, mama 9-latki która wyssała z mlekiem matki zamiłowanie do czytania.

Najnowsze recenzje
 • [awatar]
  IwonaCh
  Książka nietuzinkowa, wciągająca od pierwszych stronic. Niebanalny temat, świetne kreacje postaci, odpowiednie tempo akcji. Z niec­ierp­liwo­ścią­ wyczekiwałam kolejnych tomów, nie zawiodłam się. Polecam!
 • [awatar]
  IwonaCh
  Świetna kontynuacja powieści "Klejnot". Dynamiczna akcja, nowe wątki... Najlepszą rekomendacją jest chyba fakt, że przeczytałam ją w jedno popołudnie. Tych, którzy pokochali bohaterów "Klejnotu" książka zapewne nie rozczaruje, a jedynie zaostrzy apetyt na kolejne części... Czy Violet uda się opuścić Klejnot? Czy porzuci Asha i Raven? I co wspólnego z jej ucieczką ma Garnet? Kim, lub czym jest Biała Róża? Odpowiedzi na te pytania czekają na Was w "Białej Róży". Miłej lektury :)
 • [awatar]
  IwonaCh
  Moim zdaniem najsłabsza część trylogii. Autorce brakło pomysłu na zokończenie, chciała aby było zaskakujące - i w sumie jest, ale pozostawia duży niedosyt. Według mnie sukces części pierwszej zmobilizował autorkę do zbyt szybkiego tempa pisania kolejnych części, w efekcie - niezbyt przemyślana końcówka. Szkoda.
 • [awatar]
  IwonaCh
  Doskonały przewodnik dla rodzin w których pojawiło się dziecko z przepukliną oponowo-rdzeniową. Pierwszy elementarz pozwalający zapoznać się z chorobą dziecka, jej konsenkwencjami oraz sposobami leczenia i rehabilitacji.
 • [awatar]
  IwonaCh
  Fantastyczny pomysł na książkę dla dzieci które jeszcze nie potrafią czytać. Świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię dziecka i jego zasób słownictwa. Cudowny sposób na wspólną rodzinną rozrywkę. Troszkę odstraszyła mnie cena, ale dziś widziałm, przecenę książeczek o miasteczku Mamoko i chyba się skuszę
Planowane i pożądane pozycje
 • O Jasiu Dręczycielu, o Józiu Gapicielu, o Cesi Cmokosi i o spalonej Zosi
  Oppman, Artur
 • Słońce ma dziewięć promieni
  Sander, Gertraud
Należy do grup

BeataW

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo