Strona domowa użytkownika
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Najnowsze recenzje
-
Muszę przyznać, że się trochę wkopałam z tą książką! Zrzucam winę na okładkę, która wyraźnie przykuwa uwagę, a zwłaszcza hipnotyczne oczy opiekunów, w kolorze krwi! Zazwyczaj piszę krótko i teraz też nie bardzo mam chęć się rozpisywać, ale gdybym mogła to całkowicie podpisuję się pod opinią Amarisy, i do Niej, mam nadzieję, że nie weźmie mi tego za złe, odsyłam wszystkich znajomych! Zastanawiające skąd tak dużo rewelacyjnych opinii? No cóż każdy czyta co lubi, ja przeczytałam, ale nie lubię i nie polecam!!
-
Chyba się przejadłam i pora diametralnie zmienić temat.Owszem,czytało się samo, ale nie było tego wymaganego dreszczyku, trochę zaczynałam się nużyć. Pomysł z wysyłanymi kartkami przypomniał mi obrazki przysyłane w "Mężczyźni, którzy nienawidzą..", i tak w ogóle dobrze,że koniec. Bardzo dziękuję za chwile spędzone we Fjällbace.
-
Tego typu książki bardzo mi odpowiadają: fikcyjne postaci sprawnie wplecione w historyczne wydarzenia.W ten to sposób wiele informacji faktycznych pozostaje w pamięci. Należy dodać, że akcja powieści toczy się dość wartko, bohaterowie różnorodni, więc nie nudni, opisywane czasy b. ciekawe co wszystko razem sprawia, że książkę czyta się z właściwym zainteresowaniem. Polecam.
-
Na pewno książka niezwykła,w której przeplatają się światy dusz, pełne magii i nieziemskich zachowań, ze światem tak bardzo realnym, że nawet w czytaniu boli. Nietuzinkowi bohaterowie, pełni skrajnych emocji, czasy przemian, wielkie miłości i równie potężne antypatie, to wszystko powoduje, że książkę czyta się z wielką przyjemnością.
-
Niezwykła, głęboko zapadająca w duszę! Pierwsze co to nic nie mówiący tytuł, który może nie zachęcić.Po drugie wg mnie wprowadzająca w błąd okładka: myślałam sobie kolejny łzawy romans. A tu proszę jaka niespodzianka! Co najważniejsze: historia rodziny Palicynów i ich przyjaciół umiejętnie została wpleciona w historię XX wieku, w kraju kultu jednostki, kraju absurdalnej i nieludzkiej polityki. Historia Rosji zawsze mnie fascynowała, ze swoją niedorzecznością, okrucieństwem i jednocześnie niezwykłym pięknem. Zdecydowanie TAK, polecam!