Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
iwonaga0307
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
...
30
 • [awatar]
  iwonaga0307
  Po książki tej autorki można sięgać w ciemno,pozycja zawsze jest trafiona! Dawno nie czytałam czegoś z tej twórczości, ale wybór był słuszny:dużo emocji i sama przyjemność w ściganiu winnych.
 • [awatar]
  iwonaga0307
  Wysokie noty za emocje:gniew,poczucie nies­praw­iedl­iwos­ci, żal,strach,nagromadziło się tego wyjątkowo dużo. Opisy pobytu w szpitalu przerażające, a dostanie się tam takie proste. Przerażające!! Łzy w oczach, wzruszenie i przynajmniej trochę nadziei na koniec. Warto było!
 • [awatar]
  iwonaga0307
  Świetna, naprawdę interesująca. Porównanie jej do "dziewczyny z pociągu" ma sens, gdyż jest podobna forma przedstawienia historii z pozycji czterech bohatrów, oraz podglądanie i obserwacja innych. Bardzo mnie zaintrygowała możliwość podglądania nas pprzez kamery monitoringu, a jeszce bardziej możliwość przemieszczania się po różnych krajach. I takie spostrzeżenie, że nic nie jest takie jak nam się wydaje, jak bardzo odległe od siebie były odczucia bohaterów.
 • [awatar]
  iwonaga0307
  No po prostu za emocje jakie wywołała stawiam mocną dychę!! I właściwie nic więcej nie muszę dodawać. Nerw taki, że pytanie dlaczego czyta się takie pozycje nasuwało się parokrotnie.
 • [awatar]
  iwonaga0307
  Nie czytam biografii, więc dlaczego ta? To było jedyne nazwisko, które pamiętałam, z tamtych czasów, z pośród tamtych ludzi. Góry przerażają, a jednocześnie przyciągają. Byłam parę razy w naszych górach i już czułam ogrom tych tworów, ich siłę, i przewagę. Tego się nie da zrozumieć, dlaczego ludzie z własnej woli, i tylko właściwie dla własnej satysfakcji walczą z tak potężnym żywiołem, walczą z własną słabością. Czułam przerażenie gdy wraz z kolejnymi ekipami zdobywałam kolejne ośmi­otys­ięcz­niki­. Chyba nie da się w domowych warunkach odczuć tego przenikliwego mrozu, wiecznych ciemności, halucynacji spowodowanych wysokością, ciągłym zagrożeniem, stałym ocieraniem się o śmierć. Książka świetnie napisana, niezwykłe zdjęcia uzupełniają wyobrażenia. Postać Jerzego Kukuczki wyjątkowa. Pełen szacunek! Lekturę polecam, niezapomniane wrażenia!
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
29
 • Horyzont
  Małecki, Jakub
 • Wszystkie kwiaty Alice Hart
  Ringland, Holly
 • Ferma blond
  Adamczyk, Piotr
 • Tam, gdzie czekał anioł
  Schrammek, Dorota
 • Sekret, którego nie zdradzę
  Gerritsen, Tess
 • To, co zostawiła
  Wiseman, Ellen Marie
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo