Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
kg68
Najnowsze recenzje
1 2
 • [awatar]
  kg68
  Bardzo dobra książka. Myślę, że powinna ją przeczytać każda nastolatka. Polecam.
 • [awatar]
  kg68
  Bardzo krwawa. Miałam dość mieszane uczucia po przeczytaniu.
 • [awatar]
  kg68
  Jest to historia, która ukazuje nam perypetie czterech kobiet, pisarek. Z pozoru wszystko je dzieli, ale dzięki wspólnej pasji do pisania, potrafią się zaprzyjaźnić i pomagają sobie w trudnych chwilach. Czytałam z przyjemnością, przygody bohaterek wielokrotnie mnie rozbawiły i ani przez chwilę nie pozwoliły się nudzić. To moje pierwsze spotkanie z książką Pani Cygler i muszę przyznać, bardzo udane. Polecam.
 • [awatar]
  kg68
  Są to dwie dość krótkie powieści, o czym przekonałam się dopiero jak w połowie książki pierwsza historia się zakończyła i zaczęło się zupełnie nowe opowiadanie.Książka mnie specjalnie nie zachwyciła. Obie historie są dość przewidywalne. Wprawdzie lekko się czyta, ale czegoś jednak brakowało.
 • [awatar]
  kg68
  Kolejne spotkanie z policjantami z Lipowa i muszę przyznać, że jak dotąd najlepsze.Tom pierwszy i drugi czytałam z przyjemnością a od tego po prostu nie mogłam się oderwać. Autorka ciekawie połączyła wątki z przeszłości z tera­źnie­jszo­ścią­ tworząc bardzo interesującą i wciągającą historię. Trocha brakowało mi Klementyny, ale za to pojawiła się nowa postać, która zapewne zrobi jeszcze sporo zamieszania w życiu Daniela Podgórskiego.
W trakcie czytania
 • Zauroczenie
  Sandemo, Margit
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo