Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Marzena
Najnowsze recenzje
1
...
10 11 12 13 14
 • [awatar]
  Marzena
  Ból i rozczarowanie, opieka nad bratem, szybkie dorastanie, miłość, małżeństwo, dziecko, rola matki i żony, ponowne rozczarowanie i ból, ucieczka od przeszłości i walka o przyszłość, rozstanie, miłość i zdrada, tragedia, powrót do małżeństwa - tak w skrócie można opisać książkę. Niesamowita historia kobiety boleśnie doświadczonej przez życie stawia czytelnika przed dylematem: współczuć czy oskarżyć??
 • [awatar]
  Marzena
  Nie lubię czytać bibliografii - pozostałość z czasów szkolnych, jednak ta książka to nie typowa historia z mnóstwem dat, ale piękna opowieść o cichej, skromnej kobiecie. • W książce można znaleźć wątki,które jeszcze dziś dotyczą większości zwykłych kobiet. Jeśli chodzi o papieża Jana Pawła II, większość może dużo i długo o nim opowiadać, ale tym kim był i jaki był zawdzięcza m.in. rodzicom. Jednak o nich mało wiemy, albo i nic... • Książka napisana prostym językiem i niejednemu łza zakręci się w oku..
 • [awatar]
  Marzena
  Jak się zacznie czytać - ciężko przestać...trzyma w napięciu i do ostatniej strony nie wiadomo jak się skończy.Chwilami bohaterom współczujemy, a następnie czujemy gniew i złość. Jakie tajemnice dotyczące indyjskiej wioski Bara ukrywa organizacja charytatywna? Pieniądze? Zakonnica w ciąży? Okrutne morderstwo kobiety w opuszczonym budynku? Co łączy te wydarzenia, gdzie klucz do rozwiązania zagadki?
 • [awatar]
  Marzena
  Dotrzymanie tajemnicy wymaga wielkich poświęceń, a średniowieczne postępowanie "duchownych" skazuje niewinną kobietę na śmierć...Czy tajemnica ujrzy światło dzienne, a jej sens zostanie zmieniony, czy na zawsze pozostanie tajemnicą...? • Książkę czyta się szybko, lekko, a jej treść niesamowicie wciąga.
 • [awatar]
  Marzena
  Książka powstała parę lat temu i można rzec, że to fikcja. A jednak biotechnologia, genetyka, GMO - to już jest możliwe. Pytanie tylko gdzie jest ta granica by powiedzieć dość...? Czy pogoń za bogactwem i sławą całkowicie ją zatrze?
W trakcie czytania
 • Latarnia z Kiss River
  Chamberlain, Diane
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo