Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Marzena
Najnowsze recenzje
1
...
9 10 11
...
14
 • [awatar]
  Marzena
  Wspaniała i wzruszająca historia ludzi borykających się z trudnościami losu. Miłość matki do chorego dziecka, które zostało odtrącone przez ojca. Niespełniona miłość, trudne decyzje życiowe...to wszystko sprawia, że czytając ma się wielką gulę w gardle i łzy w oczach.
 • [awatar]
  Marzena
  Co dla nas jest cudem? Zdrowie, uniknięcie nieszczęśliwego wypadku, szczęśliwa rodzina? A może czekamy jak bohaterowie aż objawi nam się Matka Boska, przedstawi się i dokona cudu dla wszystkich, którzy go oczekują, by tylko w ten sposób mogli uwierzyć? • Polecam; dynamiczna akcja, a w końcowym etapie całkiem fajne zakończenie, o prowadzi do głębszej refleksji.
 • [awatar]
  Marzena
  Świetna książka. Rola chrzestnych nie opiera się na dawaniu prezentów z okazji wielkich wydarzeń w życiu dziecka. To wielka odpowiedzialność, pomoc rodzicom w jego wychowaniu i rozwoju, a w razie nieszczęścia przejmując na siebie całkowitą opiekę nad dzieckiem. Czy chrzestni zdają sobie z tego sprawę? Czy są na to gotowi? • Polecam pozostałe książki autorki.
 • [awatar]
  Marzena
  Lubię książki tej autorki i tym razem mnie nie zawiodła. Psychologia, religia i medycyna to wszystko sprawia, że nie można się oderwać aż do ostatniej strony. Pokazuje jak czasem jedna głupia decyzja, jeden głupi wybryk rujnuje komuś życie, powoduje rozpad rodziny, rani najbardziej niewinne dzieci,a co najważniejsze nie można już tego naprawić.
 • [awatar]
  Marzena
  Zakazana miłość, intryga, trochę historii. Książkę polecam tylko miłośnikom tego gatunku, bowiem nie jest porywająca; chwilami nudna, brak spójności w tekście, wiele wątków zostaje przerwanych, by przejść do następnego, co sprawiało, że czytałam tekst kilkakrotnie z myślą, że coś pominęłam. • Najlepszy cytat: "Jest tysiąc powodów, by kochać tych, których nie kochamy, i nie ma żadnego powodu, by kochać jakąś konkretną osobę, a jednak kochamy właśnie ją.""
W trakcie czytania
 • Latarnia z Kiss River
  Chamberlain, Diane
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo