Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Marzena
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
...
14
 • [awatar]
  Marzena
  Polecam zwolennikom tematyki para­psyc­holo­gicz­nej i nie tylko...Każdy ma swojego Anioła Stróża czy w niego wierzy czy nie
 • [awatar]
  Marzena
  Dramatyczna autobiografia o rodzeństwie i ich wiecznie pijanej matce, która ich bije (liczne krwiaki, sińce, złamania, oparzenia), wyzywa i w ogóle się o nie nie troszczy. Dzieci żyją w głodzie i nędzy, bez podstawowych środków do życia:artykułów spożywczych, chemicznych typu pasta do zębów czy mydło, jak również odzież czy najzwyklejsza do spania poduszka. Bieżąca woda i stary materac to już luksus. Dzieci żyją z kradzieży i tego co gdzieś zarobią, a najstarsza siostra Regina jest im i matką i siostrą. Dzieci w końcu rozdzielone i oddane do rodzin zastępczych również przeżywają koszmar. • Przepiękna książka wyciskająca łzy z oczu. Miłość, determinacja i wzajemna pomoc - dzięki temu dzieciom udaje się nawet zrobić karierę - odmienić swój los z góry skazany na klęskę.
 • [awatar]
  Marzena
  Sensacyjna powieść, akcja zwarta i pełna dynamiki, fotograficzne opisy. Odkrycie zabalsamowanych kilkaset lat zwłok prowadzi do podziemnej piramidy w peruwiańskiej dżungli i ...kultury Inków. Co łączy tajemniczą substancję ukrytą w czaszce mumii z archeologicznym odkryciem, z nieś­mier­teln­ości­ą i w końcu z życiem pozaziemskim - z chęcią zawładnięcia Ziemią przez pozaziemską rasę? • Na niektóre pytania po prostu nie ma odpowiedzi.Co możemy zrobić? Musimy starać się żyć pełnią życia, po prostu żyć! • Polecam czytelnikom łakomym przygód oraz fanom sensacji i James'a Rollins'a.
 • [awatar]
  Marzena
  Główna bohaterka Sara, wiedzie bardzo dynamiczne życie jako żona, matka i wiceprezes dużej korporacji. Pewnego dnia w wyniku wypadku samochodowego doznaje urazu mózgu tzw. pomijania stronnego. Jej mózg nie rejestruje nic i niczego z jej lewej strony. Mózg nie wie, że ciało ma lewą rękę, lewe oko, w ogóle nie wie o istnieniu lewej strony, że coś lub ktoś może się znajdować po lewej stronie. Reko­nwal­esce­ncja­ bohaterki dotyczy całego jej życia począwszy od zwykłego ubierania się, mycia zębów, aż do odczytywania otoczenia po lewej stronie. Przedstawione uczucia i emocje Sary, powodują że czytelnik zastanawia się nad sensem życia i jego stylem, doborem przyjaciół potrzebnych w "biedzie" i nie wykluczone, że łza zakręci się w oku...
 • [awatar]
  Marzena
  Akcja wciąga od pierwszej strony, a tempo akcji narzuca tempo czytania, co powoduje, że książkę się dosłownie "pochłania". Odkryty podziemny ciąg jaskiń, powoduję odkrycie dotąd nieznanego życia. Dziwne potwory, rośliny o specyficznych i tajemniczych właściwościach, istoty niby-ludzie, tajemnicza "cywilizacja", dzięki której to wszystko istniej i funkcjonuje... • Ci co lubią Jamesa Rollinsa - nie trzeba im zachwalać tej książki, a Ci co go jeszcze nie znają a lubią trochę zagłębić się w świat fantastyki, ale nie takiej przesadzonej to bardzo, ale to bardzo polecam. Nuda to nie ma prawa bytu.
Niepożądane pozycje
Brak pozycji
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo